RAVENOL PROFESSIONALS

BUDUJ SUKCES SWOJEGO WARSZTATU Z MARKĄ RAVENOL

Dołącz do nas

Kim jesteśmy?

RAVENOL PROFESSIONALS to sieć niezależnych warsztatów stosujących rozwiązania RAVENOL, których jedną ze specjalizacji jest obsługa skrzyń biegów. Naszym wspólnym celem jest doskonalenie w zakresie podnoszenia jakości usług i zapewnienia każdemu klientowi szybkiej  i satysfakcjonującej obsługi zgodnej ze standardem OE oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań w warsztacie w obszarze techniki smarowania:

  • przekładnie automatyczne
  • przekładnie manualne
  • silniki
  • układy wspomagania
  • pozostałe układy hydrauliczne

Co oferujemy?

Podnosimy kompetencje

Organizujemy regularne szkolenia z zakresu wiedzy technicznej i produktowej. Dostarczamy wiedzę z zakresu obowiązujących przepisów. Doradzamy jak i gdzie stosować rozwiązania Ravenol.

Wspólny marketing

Zapewniamy ujednolicone elementy identyfikacji wizualnej, promujemy usługi oraz organizujemy dedykowane promocje klienckie, wspierając tym samym rozwój warsztatów zrzeszonych w sieci.

Nowi klienci

Polecamy warsztat klientom indywidualnym przez specjalne wyróżnienie na stronach Ravenol Polska oraz w mediach społecznościowych.

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne w zakresie czynności serwisowych oraz zastosowań olejów i środków smarnych Ravenol.

Opieka specjalistów

Dostęp do specjalistów współpracujących z Ravenol Polska specjalizujących się w zakresie regeneracji konwerterów oraz pełnej regeneracji automatycznych skrzyń biegów.

CZEGO OCZEKUJEMY OD PARTNERÓW SIECI

Współpracy w zakresie regularnych zakupów produktów marki RAVENOL od RAVENOL Polska lub innych wskazanych przez RAVENOL Polska dystrybutorów.

Rekomendowania klientom w pierwszej kolejności produktów RAVENOL.

Świadczenia usług serwisowych zgodnie z procedurami sieci RAVENOL PROFESSIONALS.

Podnoszenia kwalifikacji pracowników UCZESTNIKA SIECI poprzez udział w szkoleniach produktowych i technicznych organizowanych przez RAVENOL Polska.

Prezentowania logo sieci i ekspozycji produktów RAVENOL oraz wszelkich materiałów informacyjnych w miejscu wykonywania swoich usług zgodnie z wytycznymi RAVENOL Polska.

Udziału w organizowanych przez sieć promocjach wizerunkowych i sprzedażowych.

RAVENOL PROFESSIONALS
PRZYJAZNY KOBIETOM

Pragniemy stworzyć sieć warsztatów, do których Panie będą miały całkowite zaufanie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy musi być znawcą motoryzacji i mieć rozeznanie w naprawie samochodów, dlatego pragniemy zadbać o to, aby Panie korzystające z warsztatów sieci RAVENOL PROFESSIONALS miały pewność, że powierzone nam auto, zostanie profesjonalnie naprawione celem zapewnienia bezpiecznej i komfortowej jazdy.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Przystąp do naszego PROGRAMU i zbieraj punkty za zakupy produktów RAVENOL.

Uczestnicy Sieci RAVENOL PROFESSIONALS, którzy zdecydują się na udział w PROGRAMIE otrzymują punkty za każde zakupy produktów RAVENOL. Ilość punktów uzależniona jest od wartości dokonywanych zakupów.

Wymieniaj punkty, korzystaj z przygotowanych w katalogu ofert.

Każdy serwis potrzebuje materiałów marketingowych, tablic informacyjnych, czy gadżetów reklamowych, które stanowią uzupełnienie jego oferty dla klientów. Wszystko co potrzebne znajdziesz w jednym katalogu. KATALOG to prostota systemu i prawdziwe bogactwo nieustannie uzupełnianej oferty nagród. Od Ciebie zależy jak często i na co będziesz wymieniać zgromadzone punkty. W KATALOGU znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: meble, gadżety, elementy oznakowania jako uzupełnienie oferty dla klientów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Sprawdź jak RAVENOL PROFESSIONALS może pomóc w rozwoju twojego warsztatu. Skontaktuj się z Koordynatorem Sprzedaży RAVENOL Polska lub biurem handlowym.

Dołącz do nas
Zamknij menu