Regeneracja skrzyń

AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW

Specjalizujemy się w regeneracji  automatycznych skrzyń biegów  koncernu ZF Friedrichshafen (5HP, 6HP, 8HP) , Mercedes ( 722,6,.722.7, 722.9), DSG  6 – 7 biegów koncernu VW, S-tronic Audi, AISIN oraz wielu innych. Nieustannie poszerzamy i udoskonalamy naszą wiedzę.

Należymy do ATSG (Automatic Transmission Service Group) oraz ATRA (Automatic Transmission Rebuilders Association), które są międzynarodowymi stowarzyszeniami zrzeszającymi ekspertów z branży automatycznych skrzyń biegów.

Profesjonalna naprawa

Skrzynia biegów regenerowana jest zgodnie z najwyższymi standardami dedykowanymi dla rynku OE.

w 3 dni do odbioru

Szybkość realizacji

W przypadku partnerów sieci oferujemy 1-3 dni robocze szybkiej  usługi  regeneracji automatycznej skrzyni biegów.

100% professionals

12 MIESIĘCY GWARANCJI

Dla naszych partnerów  oferujemy szeroki  zakres usług po sprzedażowych i wsparcia w najwyższym standardzie. Dbając o jakość usług udzielamy 12 miesięcznej pisemnej gwarancji bez limitu kilometrów.

100% satysfakcji

Szybkość reakcji

Staramy się działać natychmiastowo. Wyślij do nas formularz zgłoszeniowy, a my poprowadzimy Cię przez cały proces regeneracji automatycznej skrzyni biegów.

OFERTA DLA TWOJEGO WARSZTATU

Regenerację automatycznej skrzyni biegów możesz przeprowadzić na odległość.

Ty demontujesz skrzynię i wysyłasz ją do nas. My zajmiemy się wyceną i regeneracją. Poszukujemy partnerów, którzy chcą oferować swoim klientom  kompleksowy serwis samochodów z automatyczną skrzynią biegów.

To dobre źródło zysków, które można łatwo i szybko uruchomić współpracując z nami.

Skontaktuj się z nami:
biuro@asb-grudziadz.pl
(48) 513 086 104
 Lisie Kąty 8, 86-302 Grudziądz

Czy wymieniany był olej w skrzyni?

Czy pojazd ma podniesioną moc?


Twoje dane osobowe przetwarzane będą przez Ravenol Polska Sp. z o.o., ul. Chojnicka 61, 83-200 Starogard Gdański, w celu zapewnienia funkcjonalności serwisu (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, b, f).
Zapewniamy, że dane przetwarzane będą zgodnie z obowiązującymi przepisami i z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, również przez inne podmioty, świadczące usługi w imieniu Ravenol Polska Sp. z o.o. (np. Eksperci udzielający porad technicznych, dostawcy systemów informatycznych).
Dodatkowe informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych w ramach realizacji usługi znajdują się na www.ravenol.pl/rodo.

Zamknij menu